Microsoft Corp. и The Walt Disney Studios оголосілі про п'ятірічне інноваційне партнерство для пілотних способів создания, виробництва та розповсюдження контенту на хмарній платформі Microsoft Azure. Завдяк студії Walt Disney Studios StudioLAB, компанія предлагает хмарні решение з прискореного інновацій у студії Walt Disney для виробничих та пост-виробничих процесів або від "сцени до екрана".

Хмара досягла кращої точки для медіа-индустрии, и це Не дивно, что студія Walt Disney, яка має свою спадщину, Заснований на пристрасті до інновацій та технологій, стоит на передньому краї цієї трансформації. Поєднання високих можливий Azure, глобального розповсюдження и можливости зберігання, Disney відкріває Нові возможности в медіа та розважальному пространстве та дасть змогу використовуват Нові Способи керування вмістом та творчістю в масштабі.

«Ми з командою раді співпрацюваті в StudioLAB з Azure, як Сонячно платформи, щоб продовжуваті розвіваті інновації у широкому асортименті студій Disney», - сказала Кейт Джонсон, президент Microsoft США.

Компанії впевнені, что робота в хмарній платформі значний пришвидшити та спростить процес виробництва та пост-виробничу Обробка даних.