Microsoft Corp. і The Walt Disney Studios оголосили про п'ятирічне інноваційне партнерство для пілотних способів створення, виробництва та розповсюдження контенту на хмарній платформі Microsoft Azure. Завдяки студії Walt Disney Studios StudioLAB, компанія пропонує хмарні рішення з прискорення інновацій у студії Walt Disney для виробничих та пост-виробничих процесів або від "сцени до екрана".

Хмара досягла кращої точки для медіа-індустрії, і це не дивно, що студія Walt Disney, яка має свою спадщину, засновану на пристрасті до інновацій та технологій, стоїть на передньому краї цієї трансформації. Поєднання високих можливостей Azure, глобального розповсюдження і можливостей зберігання, Disney відкриває нові можливості в медіа та розважальному просторі та дасть змогу використовувати нові способи керування вмістом та творчістю в масштабі. 

«Ми з командою раді співпрацювати в StudioLAB з Azure, як хмарною платформою, щоб продовжувати розвивати інновації у широкому асортименті студій Disney», - сказала Кейт Джонсон, президент Microsoft США.

Компанії впевнені, що робота в хмарній платформі значно прискорить та спростить процес виробництва та пост-виробничу обробку даних.