Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Робочі дні      10.00 - 18.00

Субота     вихідний день

Неділя      вихідний день

0
Мій кошик
Наші партнери

Комп'ютери TM QBOX можете придбати у роздрібній мережі наших партнерів

 

 

 

Про компанію

Хто ми?

ТМ «Qbox» розробляє, впроваджує та підтримує IT- рішення для бізнесу. ТМ «Qbox» заснована в 2005 році, і з цього моменту пріоритетною для нас була взаємодія з комерційним сектором та B2B проектами. З 2017 року окрім B2C ми розвиваємо ще й B2B напрямок. Цьому сприяє оновлення асортименту та зацікавленість у бренді з боку кінцевого споживача наших продуктів.
Прагнення ТМ «Qbox» нарощувати пропозиції для клієнтів та розвиток бази відомих постачальників призвело до ефективної співпраці з партнерами та замовниками з усієї України.

Позиції ТМ «Qbox» на IT-просторі України

Сьогодні ТМ «Qbox» пропонує оптимальні IT- рішення для підприємництва та роздрібних покупців. Пріоритетним напрямком для нас є настільні комп’ютери та сервери будь-якого рівня складності.
Багаторічний досвід постачання комп’ютерної техніки в комерційному сегменті допомагає будувати репутацію обізнаного партнера на роздрібному ринку. Ми пропонуємо надійну та сучасну комп’ютерну електроніку та її лояльну вартість.
Важливі переваги співпраці з Qbox:
•    Великий асортимент актуальних комп’ютерних продуктів та сервісів,
•    Оперативне постачання необхідної кількості одиниць комп’ютерної техніки,
•    Лояльна ціна та вигідні акційні пропозиції,
•    Гарантовано висока якість будь-якого товару.
Завдяки співробітництву з лідерами e-commerce ринку України, рішення від ТМ «Qbox» можна замовити в великих онлайн магазинах електроніки, а також на монобрендовому сайті http://qbox.ua

 

Придбати комп’ютери для бізнесу вигідно у професіоналів

ТМ «Qbox» спеціалізується на створенні та впровадженні комплексних рішень для IT-інфраструктури, розробці корпоративних інформаційних систем підприємствам та компаніям з будь-якого галузевого сектору ринку. 
Ви можете бути впевнені в тому, що спеціалісти компанії забезпечать якісне обслуговування, IT-консалтинг, проектування, інтеграцію систем та професійну підтримку.

Філософія бізнесу

Найважливішими цінностями для ТМ «Qbox» є відповідальність за якість продукції, прагнення до інновацій та нестандартних рішень, гнучкість та здатність надати якісну підтримку кожному клієнту. 
 

Вгору