IBM розраховує націлитися на клієнтів фінансових послуг, запустивши те, що вважається першим  в світі - публічну хмару, готовою до фінансових послуг, у співпраці з Bank of America.

Дует працює з Promontory, бізнес-підрозділом IBM, що спеціалізуються на консультаціях щодо дотримання нормативних вимог надання фінансових послуг, в той час як суворе дотримання буде застосовуватися серед незалежних постачальників ПЗ або постачальників SaaS, які бажають брати участь.

Red Hat OpenShift буде розгорнуто, як основне середовище продукту Kubernetes для управління контейнерним програмним забезпеченням і буде випущено більше 190 сервісів на основі API для створення нових хмарних додатків.

Фінансові послуги є важливим полем битви для провідних хмар. Amazon Web Services (AWS) посилається на 3х основних клієнтів в цій галузі: Liberty Mutual, Starling Bank і Capital One. Це не все, оскільки багато компаній, що надають фінанасові послуги, шукають гібридну хмару, щоб забезпечити достатнє цифрове впровадження.