4 найпопулярніших продуктів "Optane"

1.Optane SSD
Найбільш відома реалізація Optane - це твердотільні накопичувачі. В основному це носії Intel 3DX Point - від 58 ГБ до 905 ГБ - змонтовані в крихітній флешці M.2 для ноутбуків або в додатковій карті (або в Udd-Duck U.2) для настільних ПК. Оптановиі твердотільні накопичувачі є дорогими в порівнянні з твердотільними накопичувачами на основі NAND, але для тих, хто віддає пріоритет продуктивності з малою затримкою та малою глибиною черги, це, ймовірно, того варто.
2.ptane Memory
Фактично це було першою реалізацією, що вийшла у світ. Досить невеликі модулі Optane 16 ГБ або 32 ГБ виконують роль кеша або рівня зберігання для традиційного (і повільного) обертового жорсткого диска.
Optane Memory найчастіше зустрічається в ноутбуках нижчого рівня або бюджетних ПК.
3. Постійна пам'ять Optane DC
Це більше серверна технологія. Називається постійним запам'ятовуючим пристроєм Optane DC (для центру обробки даних), в нього поміщається до 512 ГБ носія Optane у вигляді модуля пам'яті. Модулі вставляються в слоти DIMM сервера з процесором, який його підтримує, і можуть функціонувати або як більш повільна ОЗУ (але з тупо величезну ємкість 3 ТБ), або як швидке постійне сховище.
4. Optane Memory SSD
Сьогодні більшість ноутбуків відходять від жорстких дисків і у багатьох є місце тільки для одного пристрою зберігання даних M.2. Щоб вирішити цю проблему, Intel випустила «Оптанову пам'ять H10 з твердотілим накопичувачем». H10 об'єднує в собі оптопамять 16 ГБ або 32 ГБ з твердотілим накопичувачем на базі QLC NAND обсягом від 256 ГБ до 1 ТБ. Ідея полягає в тому, щоб прискорити звичайну продуктивність QLC NAND за рахунок високої продуктивності Optane Memory. На відміну від інших комбінацій дисків, які обробляли інтеграцію на рівні контролера і представляли собою один диск, Optane Memory H10 працює так само, як Optane Memory з жорстким диском, а драйвер виконує роботу по об'єднанню дисків.