SpiderOak - ультра-безпечне хмарне сховище з простим інтерфейсом. Інструмент для спільної роботи, онлайн-сервіс резервного копіювання та розміщення файлів. Платформа дозволяє користувачам отримувати доступ, синхронізувати і обмінюватися даними за допомогою хмарного сервера.

Tresorit дозволяє тобі контролювати свої файли за допомогою «шифрування з нульовим розголошенням». Обліковий запис Tresorit також може бути захищений за допомогою входу з двухфакторною аутентификацією і ти можеш вибрати, де зберігати дані компанії, за допомогою опцій резидентності даних. Крім того, є функція сканер документів, яка безпечно сканує і завантажує документи безпосередньо в Tresorit.

Egnyte дозволяє підприємствам зберігати свої дані локально і онлайн. Всі типи даних можуть зберігатися в хмарі, тоді як дані більш чутливого характеру можуть зберігатися на локальних серверах. Egnyte інтегрується з популярними галузевими програмами, такими як Office 365 або Gmail. Це дозволяє як віддаленим, так і внутрішнім співробітникам легко отримати доступ до всіх файлів.

Dropbox Business - може бути встановлений на більшості комп'ютерів або пристроїв і легко синхронізується між додатками. Додаток може зберігати практично будь-які файли, але при цьому не виникає проблем з сумісністю. 
Можна легко обмінюватися файлами з іншими користувачами по посиланнях. Dropbox інтегрується з більшістю інших додатків, таких як MS Office і Slack.

Box Sync для бізнесу- пропонує потужні можливості управління і функції безпеки. Інтерфейс зроблений для простоти використання і зручний в навігації. Панель інструментів дозволяє отримати доступ до налаштувань, файлів і папок. Адміністратори можуть керувати всіма користувачами, контролювати активність і здійснювати спільне використання.
Box підтримується рядом основних додатків, таких як Google Docs і Office 365. Клієнт Box Sync доступний на сторінці завантажень для Mac і Windows. Також є офіційний клієнт для Android.