Підберіть рішення "Microsoft 365 для підприємств", яке підходить вам найкраще

Сучасні інструменти, що забезпечують зв’язок і дають різноманітні можливості як для співробітників офісів, так і для працівників першої лінії.

 

Трансформуйте свій робочий простір із комплексним інтелектуальним рішенням, у якому поєднуються Office 365, Windows 10 і Enterprise Mobility + Security.


 

Microsoft 365 E5 1
Насолоджуйтеся доступом до найновіших функцій і продуктів Microsoft 365, зокрема до найактуальніших засобів розширеного захисту від загроз та інструментів безпеки й співпраці.

Microsoft 365 E3 1
Отримайте доступ до основних продуктів і компонентів Access у Microsoft 365, щоб підвищити продуктивність на робочому місці та стимулювати інновації, не жертвуючи безпекою.

Microsoft 365 F1
Залишайтеся на зв’язку з працівниками першої лінії за допомогою спеціальних інструментів і ресурсів, які дають їм змогу працювати продуктивно.

Операційна система

     
Windows Enterprise + + + 2

Програми

     
Інсталяція клієнтських програм Office (Word, Excel PowerPoint, OneNote, Access) щонайбільше на 5 ПК або Mac, 5 планшетів і 5 смартфонів на кожного користувача з Office 365 ProPlus + + + 3
Мобільні програми Office і Office Online + + +

Електронна пошта й календар

     
Outlook + + + 3
Exchange + + + 4

Наради та голосовий зв'язок

     
Teams + + + 5
Skype для бізнесу + + +
Аудіоконференції +    
Телефонна система +    

Соціальні та інтрамережі

     
SharePoint + + + 6
Yammer + + +

Файли та вміст

     
OneDrive для бізнесу7 + + +
Microsoft Stream + + + 8
Sway для Office 365 9 + + +

Керування завданнями

     
PowerApps і Flow + + + 10
Planner + + +
To-Do + + +

Керування пристроями та програмами

     
Центр адміністрування Microsoft 365 + + +
Microsoft Intune + + +
Windows Autopilot, підлаштований інтерфейс користувача та справність пристроїв Windows Analytics + + +
System Center Configuration Manager + + +

Керування ідентичностями та доступом

     
Windows Hello, Credential Guard і Direct Access11 + + +
Azure Active Directory Premium 11 + + +
Azure Active Directory Premium 2 +    

Захист від загроз

     
Microsoft Advanced Threat Analytics + + +
"Антивірус для Захисника Windows" і Device Guard11 + + +
Розширений захист від загроз для Захисника Windows +    
"Розширений захист від загроз Office 365" (план 1 і план 2) +    
Azure Advanced Threat Protection +    

Захист даних

     
Захист від втрати даних Office 365 + +  
Захист даних у Windows і BitLocker + + +
Захист даних в Azure P1 + + +
Захист даних в Azure P2 +    
Microsoft Cloud App Security +    

Управління безпекою

     
Оцінка безпеки Microsoft + + +
Центр безпеки та відповідності Microsoft + + +

Розширені засоби забезпечення відповідності вимогам

     
Засіб удосконаленого витребування електронної інформації, повний контроль доступу на стороні клієнта, розширене керування даними, служби шифрування за допомогою клієнтського ключа, а також керування привілейованим доступом в Office 365 +    

Розширена аналітика

     
MyAnalytics + + +
Power BI Pro +    

 


1 Права серверів забезпечення продуктивності – це права серверів SharePoint, Exchange і "Skype для бізнесу" для клієнтів Microsoft Office 365, що придбали плани E3 та E5; комбіновані права в каналі постачальника хмарних рішень недоступні. Office Professional Plus надається в одному екземплярі клієнтам Microsoft Office 365, які придбали плани E3 та E5, за кожну доповнювальну USL-ліцензію для Microsoft 365 і підтримуватиметься протягом терміну дії передплати. Цей випуск Office також включає право на використання попередньої версії.

2 Windows 10 Enterprise у складі F1 – це повна версія Windows 10 Enterprise E3, яка не надає права на віртуалізацію, пониження версії тощо.

3 До складу F1 входять лише мобільні програми та веб-версії Office. Мобільні програми Office доступні тільки для пристроїв із діагоналлю екрана 10,1 дюйма або менше.

4 У F1 доступні тільки 2 ГБ пам’яті в папці "Вхідні", відсутні інтеграція з Outlook і голосова пошта.

5 До складу F1 входить "Skype для бізнесу" (план 1), підтримуються особисті аудіо- та відеовиклики, проте ви можете лише приєднуватися до нарад, а не створювати їх.

6 Користувачів F1 не можна призначати адміністраторами. Вони не матимуть власного сайту в SharePoint, пов’язаної з ним поштової скриньки, а також дозволу створювати форми.

7 Для планів E3 й E5 на п’ять і більше користувачів простір у сховищі OneDrive не обмежений. Корпорація Майкрософт спочатку надаватиме 5 ТБ на користувача в сховищі OneDrive. Клієнти, яким потрібен додатковий простір, можуть запитувати його в службі підтримки Microsoft. Якщо у вас передплата на менше ніж п’ять користувачів, то кожен із них отримує по 1 ТБ. Плани F1 пропонують лише 2 ГБ простору в сховищі OneDrive для кожного користувача; синхронізація з настільними комп’ютерами не доступна.

8 Служба в межах плану F1 призначена тільки для використання. Ви не зможете публікувати вміст і ділитися ним.

9 Sway наразі недоступний для користувачів Government Community Cloud (GCC) та інших клієнтів у певних регіонах. Крім того, власники деяких класичних планів Office 365, які із серпня 2015 року більше не представлені на ринку, також можуть втратити доступ до Sway.

10 PowerApps і Flow в межах плану F1 призначені лише для використання. Ви не зможете публікувати вміст і ділитися ним (PowerApps). У Flow кількість користувачів обмежена (до 750 на місяць).

11 Недоступні у Windows 10 Enterprise E3 в режимі S.

 

ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД