Office 365 персональний

Microsoft Corporation

 

• Для одного користувача.

• Можна використовувати на кількох ПК/Mac, планшетах і телефонах (зокрема з Windows, iOS і Android*).

• Преміум-версії програм Word, Excel, PowerPoint, OneDrive, Outlook, а також Publisher й Access лише для ПК.

• 1 ТБ простору в хмарному сховищі OneDrive із розширеними функціями захисту.

• Спільна робота з документами онлайн.

• Технічна підтримка в чаті й по телефону від експертів корпорації Майкрософт.

• Річна або місячна передплата. Передплата поновлюється автоматично. Поновити її можна будь-коли.

 

* Для iOS і Android потрібно інсталювати окремі програми.


 

Основні функції

Працюйте якнайкраще. Завдяки Office 365 персональний ви отримуєте Word, Excel, PowerPoint, Outlook тощо. Працюйте будь-де з програмами, які завжди оновлено до останніх версій. Доступно в щорічний і щомісячній передплатах. Передплата продовжуватиметься, доки ви її не скасуєте.

 

         Для 1 особи   

Кілька пристроїв

1 ТБ простору на користувача

 

   
  Word Exel PowerPoint OneDrive Outlook  

 

Основні особливості Office 365

3D в програмах Office

Тривимірна графіка розширює творчі можливості й покращує вигляд документів, презентацій і звітів. Додавайте 3D-моделі з робочого столу або з Remix 3D – нової онлайн-спільноти з безліччю 3D-контенту.

 

Функція "Рукописний редактор" у Word

За допомогою цифрового пера можна легко коментувати документи й редагувати їх безпосередньо на екрані. Викреслюйте слова для видалення, обводьте текст, щоб вибрати його, автоматично виділяйте текст і перетворюйте малюнки на фігури одним дотиком.

 

Область "Редактор" в Word

Word надає додаткову перевірку й інструменти редагування для покращення тексту. Область "Редактор" пропонує варіанти, спираючись на машинне навчання й обробку природної мови, а також на рекомендації нашої команди лінгвістів.

 

Усі функції

Знайомі програми, які постійно оновлюються

Отримайте найновіші преміум-версії Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Access і Publisher з миттєвим доступом до нових можливостей щомісяця.1

Працює на кількох пристроях

Доступні на ПК, комп’ютерах Mac, планшетах і телефонах із Windows, iOS, Android 2

1 ТБ у захищеному хмарному сховищі

Отримайте 1 ТБ (1024 ГБ) у хмарному сховищі OneDrive, для якого передбачено виявлення зловмисних програм із вимогою викупу та можливість відновлення файлів. За допомогою цього сховища ви можете зберігати й редагувати документи, фотографії тощо, а також ділитися своїми файлами будь-де та з будь-якого пристрою.

Залишайтеся на зв’язку завдяки Skype

Отримуйте 60 хвилин у Skype на мобільні та стаціонарні телефони щомісяця, щоб спілкуватися з сім’єю та друзями з усього світу.3

Оптимізовані програми для мобільних телефонів

Переглядайте, редагуйте та створюйте документи, використовуючи розширені функції форматування та співавторства, оптимізовані для мобільних телефонів і планшетів.

Підтримка від Microsoft

Як передплатник Office 365 безпосередньо звертайтеся до підготовлених корпорацією Майкрософт експертів по телефону або в чаті без додаткової оплати.

 

Найчастіші запитання

Яка різниця між Office 365 і Office 2019?
Office 365 – це передплата, яка надає доступ до преміум-програм, зокрема Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Publisher і Access (Publisher і Access доступні лише на ПК). Програми можна інсталювати на кількох пристроях, зокрема на ПК, комп’ютерах Mac, планшетах iPad і Android, а також на телефонах iPhone і Android. Крім того, Office 365 включає послуги, як-от 1 ТБ місця в сховищі OneDrive, 60 хвилин у Skype щомісяця та підтримка від корпорації Майкрософт у чаті та по телефону. З передплатою ви отримуєте останні версії програм і автоматичні оновлення, коли вони виходять.

Office 2019 – це пакет для одноразового придбання, який включає класичні програми, як-от Word, Excel і PowerPoint для ПК або комп’ютерів Mac, але до якого не входять жодні послуги, що стосуються передплати на Office 365. У вартість одноразових придбань не входять оновлення. Нові версії потрібно купувати окремо за повну ціну.

Можна дізнатися більше про відмінності між Office 365 і Office 2019 на сайті служби підтримки Office, а також переглянути порівняльну таблицю, яка допоможе вибрати оптимальну версію Office.
Яку версію Office слід вибрати студентам, викладачам, батькам?
По-перше, перевірте, чи можете ви отримати безкоштовний для кваліфікованих викладачів і студентів план Office 365 Education, який включає Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Microsoft Teams та інші засоби від корпорації Майкрософт для використання в навчальному закладі. План Office 365 Education – це не ознайомлювальна версія, він доступний безкоштовно для акредитованих академічних установ, які успішно зареєструвалися для використання цієї програми. 

Якщо ваша школа не відповідає вимогам для отримання Office 365 Education, ви можете вибрати іншу версію Office, яка відповідає вашим можливостям i потребам.
Як дізнатися, чи сумісний мій комп’ютер, мобільний пристрій або браузер з Office?
Щоб переконатися, що ваш комп’ютер, мобільний пристрій або браузер сумісний з Office, перейдіть на сторінку Системні вимоги для Office.

Чи потрібен для запуску Office доступ до Інтернету?
Доступ до Інтернету потрібен для інсталяції та активації Office, але після повного завершення інсталяції програм Office, зокрема Word, Excel і PowerPoint, їх можна використовувати на комп’ютері без Інтернету.

Для клієнтів Office 365 регулярне підключення до Інтернету забезпечує отримання автоматичних оновлень, що дає змогу працювати з програмами Office останніх версій. Доступ до Інтернету також необхідний, щоб керувати обліковим записом Office 365 (наприклад, щоб змінити спосіб оплати або відкрити документи, які зберігаються у OneDrive).
Як завантажити, інсталювати, повторно інсталювати, активувати або оновити Office?
Придбавши пакет програм Office, ви можете інсталювати його, завантаживши з розділу "Служби та передплати" своєї сторінки облікового запису Microsoft.

Щоб отримати подальшу допомогу із завантаженням, інсталяцією, повторною інсталяцією чи активацією Office або додаткові вказівки щодо оновлень Office, див. цю статтю на сайті служби підтримки Office.
Чи можуть користувачі попередніх версій Office відкривати документи, створені в Office 365 або Office 2019?
Користувачі Office 365, Office 2019, Office 2016, Office 2013, Office 2010 і Office 2007, а також Office 2011 для Mac і Office 2008 для Mac зможуть відкрити та переглянути ваші документи, але для попередніх версій може знадобитись інсталювати пакет сумісності.

Що станеться з моїми документами, якщо я скасую або завершу передплату на Office 365?
Документи, які ви створили або скопіювали, повністю належать вам, і ви можете зберегти їх локально (наприклад, на ПК або комп’ютері Mac) чи в Інтернеті за допомогою хмарної служби, як-от OneDrive. Коли завершиться термін дії передплати, програми Office перейдуть у режим лише для читання, у якому ви зможете переглядати та друкувати документи, але не зможете редагувати та створювати їх.

Як поновити передплату на Office 365 або відмовитися від неї? Як увімкнути або вимкнути автоматичне поновлення?
Додаткову інформацію про те, як поновити або скасувати передплату на Office 365, а також про те, як ввімкнути або вимкнути автоматичне поновлення, див. у цій статті в службі підтримки Office. 

Керувати передплатою на Office 365 (зокрема, змінювати параметри виставлення рахунків або вмикати чи вимикати автоматичне поновлення передплати) можна в розділі "Служби та передплати" на сторінці Обліковий запис Microsoft.
Як можна переключатися між передплатами (Office 365 домашній, Office 365 персональний, Office 365 для студентів)?
Кроки для переключення між передплатами Office 365 домашній, Office 365 персональний і Office 365 для студентів дещо відрізняються залежно від використовуваної й бажаної передплат. Перейдіть за відповідним посиланням, наведеним нижче, щоб отримати подальшу допомогу. 
Заміна Office 365 персональний 
Заміна Office 365 домашній
Заміна Office 365 для студентів

Чи є навчальні посібники про те, як користуватися програмами та службами Office?
Так, у Навчальному центрі Office 365 є короткі посібники користувача, шпаргалки, поради, підказки та навчальні курси про те, як найефективніше використовувати Office.

Переглядайте всі наші запитання й відповіді та докладні статті на сайті служби підтримки Office або спілкуйтеся з експертом
Запитання й відповіді щодо Office 365 із посиланням на чат: https://products.office.com/microsoft-office-for-home-and-school-faq
Форум служби підтримки Office із посиланням на чат: https://support.office.com/