Qbox працює на комп'ютерному ринку України з 2005 року. Ми пропонуємо сучасні та доступні рішення в сфері обчислювальної техніки як для бізнесу, так і для приватних клієнтів. Співпраця з провідними виробниками комп'ютерної техніки допомогла нам створити індивідуальні та практичні варіанти для сучасних користувачів. Працюючи з нами, кожен клієнт може розраховувати на прогрес у своєму бізнесі, адже ми є надійним партнером, який завжди виконує узяті на себе зобов'язання. Орієнтація на сегмент B2B була і залишається пріоритетною для нашої діяльності. Попри те, що з 2017 року ми працюємо і з роздрібними покупцями, ми цінуємо кожного бізнес-клієнта, а клієнти, у свою чергу, оцінили переваги взаємодії з нами. Прозорість гарантійного обслуговування продуктів, широкий вибір товарів та послуг, а також оптимальні умови співпраці з Qbox допоможуть у розвитку бізнесу та рішенні найскладніших IT- завдань.

Qbox запрошує майбутніх партнерів до співпраці і буде радий запропонувати взаємовигідні умови спільної роботи. Ми готові надати оперативну логістику вибраних продуктів в регіони, широкий асортимент товарів для наповнення гіпермаркету електроніки або оснащення невеликої дизайн-студії. Роздрібним магазинам та онлайн маркетам ми допоможемо розширити свій асортимент за рахунок доступних та якісних продуктів, які притягнуть нових покупців та принесуть прибуток нашим партнерам. Комп'ютери, устаткування для серверів та інша обчислювальна техніка піддаються багатофакторному контролю для досягнення найвищої якості та тривалого терміну служби. Ми мінімізуємо ризики та кількість браку, щоб техніка функціонувала на благо користувача. У нашому асортименті можна побачити і складну обчислювальну техніку для бізнесу, і актуальні моделі комп'ютерів для повсякденного використання.

Периферійні пристрої, програмне забезпечення та багато що інше для комфортної і результативної роботи можна вигідно та швидко купити в Qbox.

Ваші запитання та пропозиції ми з радістю розглянемо, надсилайте їх за допомогою форми на нашому сайті, за номером телефону (044) 3648-300 або листом на пошту partners@qbox.ua