Buffalo MiniStation Extreme NFC. Бездротова безпека 
Ємність: 2ТБ| Інтерфейс:USB3.0
Завдяки сумісності як з комп'ютерами Mac, так і з Windows, Buffalo MiniStation Extreme NFC дуже гнучкий і поставляється в міцному корпусі, захищеному від пилу і води, а також в комплекті з вбудованим USB 3.0.
Твої дані захищені від ударів і падінь за допомогою міцної оболонки, має 256-бітові функції безпеки AES і функції NFC (Near Field Communication).

Western Digital My Passport Ultra
Ємність:4ТБ| Інтерфейс:USB 3.0
Випущено останнє покоління зовнішніх ЖД Western Digital My Passport Ultra, розміри варіюються від 1 ТБ до 4 ТБ. Оснащений хмарним сховищем і 256-AES-шифруванням, а також власним програмним пакетом WD.

Samsung T5 SSD
Ємність: 250 ГБ, 500ГБ,1ТБ, 2ТБ| Інтерфейс: USBType-C.
Samsung Portable SSD T5 безумовно кращий зовнішній жорсткий диск для тебе. Має блискучу репутацію в області зовнішніх твердотільних накопичувачів завдяки таким продуктам, як T3, а T5 орієнтується на свого попередника, додаючи швидке з'єднання USB Type-C. Сумісний з USB 3.0 і USB 2.0, якщо на твому комп'ютері немає USB Type-C. 

Adata SD700 Зовнішній SSD
Ємність: 256ГБ, 512 ГБ або 1ТБ| Інтерфейс: USB 3.0
Забезпечує надійне зберігання, добре працює і залишається єдиним SSD, який ми бачили, з рейтингом IP68. 
Має ємність до 1 ТБ, тому тобі не потрібно турбуватися про те, що не вистачить місця на диску тільки тому, що він використовує SSD - цей диск дійсно відповідає всім необхідним нотам.

WD My Book Duo 4TB
Ємність: 4ТБ| Інтерфейс: USB 3.0 x 2
Абсолютний накопичувач найвищої ємності - 4 ТБ (ти також можеш отримати версію до 20 ТБ) дискового простору на двох жорстких дисках.
Цей накопичувач USB 3.0 володіє багатьма функціями повноцінного пристрою NAS (в тому числі високою ціною), і якщо у тебе є маршрутизатор з портом USB 3.0,можеш використовувати його в якості мережевого пристрою зберігання даних самостійно.
Дворічна гарантія має 256-бітове апаратне шифрування AES і програмне забезпечення для автоматичного резервного копіювання (WD SmartWare Pro).