Комп’ютерна техніка, яка задіяна у виконанні бізнес задач, має бути надійною та практичною, як і інші інструменти підприємницької діяльності. Комплексні рішення з забезпечення цифровими засобами – це спосіб швидко, вигідно та без остраху придбати комп’ютери в офіс.
 

Етапи розвитку компанії
Комп’ютерна підтримка бізнесу – пріоритетна задача нашої компанії з 2005 року. ТМ QBox та впроваджує ефективні комп’ютерні системи завдяки співпраці з перевіреними постачальниками комплектуючих. Ми створюємо оптимальні рішення в залежності від потреб та напрямку бізнесу. 
З часів заснування компанія була орієнтована на сегмент B2B, але два роки тому ми почали працювати на ринку B2C та дали змогу користувачам придбати недорогу та якісну комп’ютерну техніку. 
З 2017 року компанія працює в кількох напрямках, надавши змогу споживачеві купити сучасні комп’ютери та периферію за вигідною ціною. Наші продукти представлені в популярних онлайн гіпермаркетах електроніки в Україні.

Чому співпрацювати з нами вигідно?
Багаторічний досвід у сфері IT-технологій дозволяє нам знаходити гармонійні рішення під потреби кожного користувача. В нашому асортименті можна знайти комп’ютери для:
•    Геймерів,
•    Рішення бізнес задач,
•    Офісної роботи з технікою.

Двофакторна система контролю якості забезпечує ефективність та стабільність роботи техніки впродовж багатьох років. Вона працює під час перевірки комплектуючих від постачальника та на фінальному етапі збирання продукту. 

Вигідні умови на придбання комп’ютерів для бізнесу від компанії QBox
Намагаючись підтримати середній та малий бізнес, ми раді запропонувати спеціальні умови придбання техніки для підприємців. Ви можете сподіватись на вигідну ціну периферійних засобів та програмного забезпечення за умови придбання в нас комп’ютерної техніки. 
Незалежно від розмірів бізнесу, ми забезпечимо необхідну кількість одиниць в мінімальний термін, завдяки ефективному виробництву, що є найбільшим в Україні. 

 

Знайти продавця

Купуйте комп'ютери TM QBOX у роздрібній мережі наших партнерів