Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Робочі дні      10.00 - 18.00

Субота     вихідний день

Неділя      вихідний день

0
Мій кошик

Комп’ютери з OS Windows

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Стабільність і безпека комп'ютера на базі Windows

Настільні комп'ютери з ОС Windows - оптимальний вибір для початківця користувача і шанувальника готових рішень. Ці пристрої відразу після покупки готові до роботи, не вимагають додаткових фінансових витрат і не несуть потенційних проблем з законом своєму власникові. Десктопи з попередньо встановленою операційною системою комфортно використовувати в якості домашнього або робочого ПК, не піклуючись про можливі збої і технічні неполадки.

Переваги покупки комп'ютера на Windows

Попередньо встановлено система звільняє покупця від необхідності розбиратися у відмінностях операційних систем і тонкощах їх завантаження. Тим, хто вибрав самостійну установку, необхідно скористатися торрентом або подібними ресурсами на іншому пристрої, скачати емулятори з підтримкою російської мови, вибрати розрядність і кращу версію операційки, завантажити її з сервера і підібрати відповідні драйвера. Невідповідне програмне забезпечення може призвести до поломки і дорогого ремонту мікросхем системного блоку, тому вибір і інсталяцію ПЗ не рекомендують довіряти новачкам в IT-сфері.
Комп'ютер з операційною системою - це збалансований продукт, який дозволяє використовувати його після базової установки:
•    Створювати мережеві з'єднання і виходити в інтернет,
•    Надавати до пристрою віддалений доступ у будь-який час,
•    Підключати гаджети на ОС Android, не встановлюючи сторонні програми,
•    Керувати файлами, контролювати продуктивність,
•    Безкоштовно оновити систему на свіжу версію.
Проста реєстрація на сайті Microsoft дозволяє розширити можливості ПК і вивчити навчальні матеріали для «чайників».

Особливості ПК з попередньо встановленою ОС

Для повсякденного використання найчастіше використовуються програмні продукти сімейства виндовс. «Сімка», Vista і більш ранні рішення зжили себе, а на їх місце прийшла свіжа модифікація - Windows 10. Цю платформу легко дізнатися за кількома ознаками:
1.    футуристичний інтерфейс,
2.    Фірмової кнопці Пуск,
3.    Прикладним додаткам, покликаним зробити роботу з комп'ютером зручніше.
Актуальна версія програмного забезпечення характеризується регулярністю оновлень, потужним захистом даних користувача і мінімальним обсягом споживання оперативної пам'яті комп'ютера. Вона коректно взаємодіє з процесорами початкового і середнього рівня, а з топовими компонентами гарантує блискавичну роботу системи.

Асортимент комп'ютерів на Windows

В якості операційної системи популярні продукти компанії Microsoft, рідше зустрічається Linux. Ці операційні системи найбільш звичні і зрозумілі користувачеві, вони мають багатоступеневий захист від злому і крадіжки даних і базовий функціонал для роботи з пристроєм.
Сучасні версії ОС дозволяють використовувати актуальні технології, наприклад, реалізована підтримка сенсорного екрану персональних комп'ютерів, моноблоків і ноутбуків.
Операційка сьогодні не вимоглива до характеристик ПК - вона коректно працює і на бюджетних офісних збірках, і на топових ігрових системник, тому при виборі комп'ютера з операційною системою покупець нічим не обмежений.

Вибір робочого столу з операційною системою

У пошуках системного блоку з операційною системою варто віддати перевагу офіційним постачальникам техніки в Україні. В інтернет магазині QBox можна замовити установку ліцензійного програмного забезпечення на вибраний пристрій, налаштування нового комп'ютера і консультацію щодо умов його експлуатації.
Купити комп'ютери на Windows для роботи в офісі можна з будь-якою необхідною конфігурацією - від бюджетних рішень до потужних робочих станцій для складних завдань.
 

Вгору