Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Робочі дні      10.00 - 18.00

Субота     вихідний день

Неділя      вихідний день

0
Мій кошик

Периферійні пристрої ПК

Вибір периферійних пристроїв ПК на сайті Qbox

Зовнішні пристрої пк відіграють другорядну роль, але все одно вимагають особливої уваги при виборі. Від них також залежить продуктивність роботи на швидкість виконання окремих задач. Але як правильно обрати мишу, клавіатуру, принтер чи БФП? Давайте розглянемо основні вимоги додаткових пристроїв пк та спробуємо знайти оптимальні моделі для тих чи інших цілей.

Яку клавіатуру обрати?

Клавіатура – це основний периферійний пристрій комп’ютера, без якого неможливо уявити повноцінну роботу пк. Щоб швидко, якісно та без будь-яких відхилень вводити дані, необхідно обрати модель, яка відповідає певним критеріям та підходить для виконання конкретних завдань.

Перш за все треба визначитись з призначенням. Для чого ви збираєтесь використовувати додаткові пристрої пк? В каталозі інтернет магазина Qbox представлені клавіатури для друку та виконання повсякденних завдань, ігор та Smart TV. За типом підключення бувають дротові та бездротові моделі. Особливу увагу слід приділити виду клавіш:

  • мембранні;
  • механічні;
  • гібридні.

В свою чергу гібридні поділяються на оптико-механічні, ножичні та мембрано-механічні види. Для деяких користувачів обирати пристрої пк слід по додатковим можливостям – це може бути підсвічування, кнопка Fn, програмні та мультимедійні клавіші. Декому знадобиться міні-джек, рідер для SD-карт та USB для підвищення зручності користування. Обов’язково зверніть увагу на такі особливості конструкції, як Touchpad, підставка для рук, скелетний корпус та захист від вологи. Можливо, вам взагалі не потрібні додаткові опції. В такому випадку немає сенсу переплачувати. Але в деяких випадках особливі можливості є більш, ніж доречними. Наприклад, багато хто з нас мав неприємний досвід розлиття рідини на клавіатуру. Згадайте про це, коли треба буде купити периферійні пристрої. Вологостійкі моделі стануть ідеальним вибором для тих, хто любить пити чай чи каву за комп’ютером.

Комп’ютерні миші та їх види

В залежності від цілей та завдань можна обрати такі миші:

  • кулькові;
  • лазерні;
  • оптичні.

Це можуть бути дротові чи бездротові моделі. Зверніть увагу на характеристики, клавіші, додаткові функції та налаштування. В інтернет магазині Qbox ви знайдете миші для роботи, навчання, загального користування та геймінгу. Обирайте потрібну модель периферійного пристрою, замовляйте товар з швидкою та зручною доставкою.

Вгору