Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Робочі дні      10.00 - 18.00

Субота     вихідний день

Неділя      вихідний день

0
Мій кошик

Оптимальні комп’ютери

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Оптимальні комп’ютери

Те, що комп’ютер сьогодні має бути в кожному домі, квартирі та офісі, не викликає сумнівів. Ми живемо в еру технологій, коли майже всю інформації ми отримуємо в Інтернеті. Та й більшість розваг та спілкування сьогодні відбувається саме у мережі. Тож постає питання який оптимальний комп’ютер потрібен, щоб він швидко працював та без проблем справлявся зі всіма задачами, які перед ним постають.

Який комп’ютер краще обрати? 

Часто, коли ми купляємо ПК, ми достеменно не знаємо, для яких задач будемо його використовувати. Сьогодні комп’ютер потрібен щоб відправити електронного листа, скласти та роздрукувати звіт чи реферат, та поспілкуватися у соцмережах, а вже завтра потрібно буде працювати з великими обсягами інформації та використовувати кілька програм одночасно.

Кращим рішенням будуть оптимальні офісні комп’ютери.

Це такі ПК, як мають більш високі, порівняно з комп’ютерами початкового рівня, показники та продуктивність, однак коштують дешевше ніж потужні моделі.

Які характеристики має оптимальний офісний комп’ютер?

Якщо ви обираєте ПК для офісу, краще зразу відмовитись від самих бюджетних моделей. Так, вони справляються зі всіма основними завданнями, однак швидкість їх роботи менша, тай виконувати декілька завдань одночасно вони не зможуть. І завжди є вірогідність того, що в самий незручний момент, коли треба терміново роздрукувати презентацію, чи відповісти на важливий дзвінок по Zoom, такий комп’ютер просто зависне.

Оптимальний офісний комп’ютер має наступні характеристики:

  • Процесор. Для більшої гарантії продуктивності кращі брати модель не нижче Intel Pentium або аналогічні за продуктивністю моделі AMD. 
  • Жорсткий диск бажано брати з мінімальним об’ємом 500 Gb. 
  • Важливо не економити на об’ємі оперативної пам’яті – мінімум 4 Gb, але краще брати з запасом – 8 Gb.
  • Для офісного комп'ютера достатньо вбудованої відеокарти, але краще обирати модель з материнською платою, на яку можна встановити зовнішню відеокарту.
  • На моніторах краще не економити. Найоптимальніший варіант - рідкокристалічний матовий екран діагоналлю 19-22 дюйми.
Вгору