Купити веб-сервер для компанії необхідно в тому випадку, якщо виникла потреба налаштувати зручний та швидкий доступ до інформації для відповідей на запити користувачів або програм. Багатофункціональний пристрій легко оптимізує роботу підприємства за умови, що його комплектуючі та програмне забезпечення релевантні очікуванням і вимогам покупця.

Що являє собою веб-сервер?
Веб-сервер – це тандем спеціалізованого програмного забезпечення та фізичного обладнання, як правило, продуктивного комп'ютера. На відміну від файлового сервера, де запити надходять від користувачів, веб-сервер орієнтований на звернення з боку браузерів, антивірусів, цифрової або побутової техніки. Відповіді пристрій формує у вигляді веб-сторінок (HTML).
На відміну від звичайного ПК, веб-сервер здатний ефективно працювати в режимі активного навантаження, а його жорсткий диск орієнтований на максимально швидку передачу інформації.
Під час вибору веб-сервера важливо оцінити сумісність не тільки його компонентів, але і програмного забезпечення, щоб сервер працював максимально швидко та безперебійно. Для коректної роботи сервера необхідна прив'язана до нього статична IP-адреса.

Оптимальна конфігурація веб-серверу 
Можна віддати перевагу однопроцесорному або багатопроцесорному серверу в залежності від того, яку кількість запитів йому потрібно буде обробляти. Для однопроцесорного обладнання обсяг оперативної пам'яті не повинен бути менш ніж 4 ГБ, багатопроцесорні рішення вимагають не менш як 8 ГБ. Кількість жорстких дисків та їхній обсяг залежать від набору сервісів і кількості даних, які будуть розміщені на сервері.

Додаткові можливості веб-серверів 
Веб-сервер дозволяє вести статистику запитів, взаємодіяти з сервісом електронної пошти, активувати функцію авторизації чи аутентифікації, впроваджувати сертифікати безпеки та інше. Сертифікат SSL дозволяє встановлювати безпечне з'єднання та обмін інформацією між сервером і користувачем, завдяки чому можна передавати конфіденційну інформацію. Сучасний сервер здатний автоматизувати роботу сторінок для максимально швидкої обробки звернень.

Як обрати веб-сервер для бізнесу та особистого користування? 
Щоб підібрати оптимальне рішення, важливо визначити приблизну кількість запитів в одиницю часу, обсяг жорсткого диска для зберігання даних, його фізичний розмір та місце зберігання пристрою. 

Де купити якісний веб-сервер в Україні? 
Обирайте оптимальне рішення серед веб-серверів в нашому каталозі або зверніться за консультацією до менеджера. Ми сформуємо готовий варіант з урахуванням потреб вашого бізнесу та надамо вигідні умови купівлі. Тестування продуктів перед продажем є гарантією того, що кожен вузол працюватиме безвідмовно та принесе тільки користь для бізнесу покупця.