stalker2

Ви шанувальник гри S.T.A.L.K.E.R 2? Якщо так, то вам знадобиться комп'ютер, здатний впоратися із висококласною графікою гри. У цій статті ми обговоримо системні вимоги для S.T.A.L.K.E.R 2, геймплей, графіку та багато іншого. Отже, якщо ви хочете купити комп'ютер для S.T.A.L.K.E.R 2, читайте далі!

Опис гри

S.T.A.L.K.E.R 2 - майбутня відеогра в жанрі survival horror, розроблена українським розробником GSC Game World і є продовженням оригінальної S.T.A.L.K.E.R. Дія гри відбувається у Чорнобильській зоні відчуження в Україні. Головний герой - Сталкер, сміттяр, який подорожує Зоною у пошуках артефактів та інших цінних предметів. Зона сповнена мутантів, монстрів та інших небезпек.
Гра була анонсована у 2010 році, але була відкладена через фінансові проблеми. У 2018 році гра була офіційно анонсована компанією GSC Game World і, як очікується, вийде у 2023 році.

Системні вимоги для S.T.A.L.K.E.R 2

Якщо ви хочете пограти в S.T.A.L.K.E.R 2, вам знадобиться комп'ютер, який відповідає системним вимогам. Мінімальні системні вимоги для S.T.A.L.K.E.R 2 наступні:

 • Операційна система: Windows 10/Windows 11 (64-розрядна)
 • Процесор: Intel Core i5-7600K або AMD Ryzen 5 1600X
 • Оперативна пам'ять: 8 ГБ ОЗУ
 • Відеокарта: NVIDIA GeForce GTX 1060 6Gb або AMD Radeon RX580 8Gb
 • DirectX: версія 11
 • Місце на диску: 150 Gb SSD

Однак для отримання найкращих вражень вам слід вибрати потужніший комп'ютер, що відповідає рекомендованим вимогам:

 • Операційна система: Windows 10 / Windows 11 (64-розрядна)
 • Процесор: Intel Core i7-9700K або AMD Ryzen 7 3700X
 • Оперативна пам'ять: 16 ГБ ОЗУ
 • Відеокарта: NVIDIA GeForce RTX 2070 Super 8GB, NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti 11GB або AMD Radeon RX 5700 XT 8GB
 • DirectX: версія 12
 • Місце на диску: 150 Gb SSD

Геймплей

S.T.A.L.K.E.R 2 обіцяє бути інтенсивною, атмосферною грою. У грі буде відкритий світ із глибоким, захоплюючим сюжетом. Гравці зможуть досліджувати Зону, виконувати завдання, битися з мутантами та монстрами. У грі також буде динамічний цикл день-ніч, який впливатиме на поведінку ворогів.
У грі також буде система ремесла, що дозволяє гравцям створювати зброю та предмети. Гравці зможуть покращувати зброю та броню, а також налаштовувати своїх персонажів.
У S.T.A.L.K.E.R 2 також з'явиться динамічна погодна система, яка впливатиме на довкілля. Гравцям доведеться стежити за погодою та вживати відповідних запобіжних заходів.

Графіка гри

У грі буде висококласна графіка з деталізованим оточенням та атмосферними ефектами. У грі також буде реалістичне освітлення та тіні, ефекти частинок та ефекти постобробки. У грі також буде використовуватися просунутий фізичний двигун, який додасть реалістичності грі. У грі також буде вдосконалений штучний інтелект, який зробить ворогів розумнішими та складнішими.

Вартість гри

Ціна S.T.A.L.K.E.R 2 стартує від 895 грн. за версію standard edition, 1199 грн. доведеться викласти за версію deluxe edition та 1599 грн. за ultimate edition.

Висновок

S.T.A.L.K.E.R 2 обіцяє бути інтенсивною, атмосферною грою. Якщо ви є шанувальником оригінальної S.T.A.L.K.E.R, то вам знадобиться комп'ютер, що відповідає мінімальним або рекомендованим системним вимогам для найкращого враження. Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам визначитися з вибором комп'ютера для S.T.A.L.K.E.R 2. Якщо у вас є питання, не соромтеся залишити коментар нижче!
Отже, якщо ви хочете купити комп'ютер для S.T.A.L.K.E.R 2, переконайтеся, що він відповідає мінімальним або рекомендованим системним вимогам. Успіхів!

Ігрові компʼютери для S.T.A.L.K.E.R 2