Шанувальники відеоігор знають, як важливо вибрати надійну, «слухняну» та зручну комп'ютерну мишу. Особливо це питання актуальне серед представників кіберспорту. Але і звичайні любителі хочуть знайти свій ідеальний пристрій, який буде відповідати всім вимогам. Давайте розберемося, що потрібно враховувати, щоб знайти ідеальну модель і де її шукати взагалі.

Сенсор понад усе

Напевно, кожен і вас знає, наскільки важливим є цей параметр при оцінці якості комп'ютерної миші. Але спробуймо з'ясувати всі нюанси, щоб в результаті визначитися з вибором. Основним критерієм завжди залишається дозвіл сенсора. Але не варто вибирати мишу виключно за показником dpi, адже в багатьох іграх не така важлива швидкість, як точність рухів. Якість визначає сам сенсор, його технічні характеристики та модель. З добрим трекінгом ви зможете краще відстежувати будь-які переміщення – це має особливе значення у шутерах. Сенсори бувають оптичними лазерними, оптичними світлодіодними та лазерними. Оцінюйте їх за такими параметрами, як прискорення, кількість кадрів на секунду та швидкість.

Оптичний світлодіодний сенсор

Миші з таким типом сенсора є найпопулярнішими за рахунок універсальності та відсутності проблем у роботі. При зчитуванні спостерігається найменше проблем, при цьому вони сумісні з більшістю килимів. До явних переваг варто віднести:

  • низька дистанція відриву від поверхні;
  • чудовий трекінг;
  • відсутність кутового прив'язі та акселерації.

Цей тип сенсора підійде як ігор, але й інших завдань. Особливо оцінять його користувачі, які працюють із графікою.

Оптичний лазерний

Відрізняється цей тип сенсора низьким рівнем енергоспоживання та здатністю працювати практично на будь-яких поверхнях. Даний варіант не підійде для ігор, які потребують високого рівня точності. Для нормальної роботи потрібні жорсткі поверхні. Оптичні лазерні сенсори найчастіше використовуються у бездротових пристроях.

Лазерні сенсори

Вони можуть вважатися досконалими сенсорами. Однак багато хто відмовляється від них через вимогливість до прошивки. Та й не всі виробники охоче випускають миші з такою технологією. Але, незважаючи на деякі недоліки, у лазерних сенсорів безперечно є потенціал. На сайті компанії Qbox ви зможете підібрати миші абсолютно для будь-яких цілей та завдань.