Ігровий ПК

На початку 2023 року буде випущено відразу кілька комп'ютерних ігор-блокбастерів. Hogwarts Legacy, Redfall і Dead Island 2 - це лише деякі з ігор, які геймери чекають не дочекаються. Якщо ви хочете отримати максимальну насолоду від цих або будь-яких інших ігор, вам знадобиться потужний ігровий комп'ютер. На щастя, завдяки нормалізації цін на відеокарти тепер ви можете зібрати бюджетний ігровий комп'ютер, який не розорить вас.

Який процесор підійде?

Intel Core i3-12100F - це найдоступніший процесор з підтримкою надшвидкої шини PCIe 5.0 та нового стандарту пам'яті DDR5. i3-12100F – це 4-ядерний процесор з базовою частотою 3,6 ГГц та максимальною частотою Turbo Boost 4,3 ГГц. Цей процесор також оснащений 12 МБ кеш-пам'яті L3, що допоможе при роботі в багатозадачному режимі. i3-12100F також підтримує технологію Hyper-Threading, тому ви зможете запускати кілька програм одночасно.

Що стосується ігор, то i3-12100F буде більш ніж достатньо для роботи з новітніми іграми. Цей процесор поставляється із графікою Intel UHD Graphics 630, яка може працювати з іграми 1080p на низьких та середніх налаштуваннях. Якщо ви хочете використовувати переваги найновіших ігор, вам все одно знадобиться спеціальна відеокарта, але i3-12100F – це відмінна відправна точка для бюджетного ігрового комп'ютера.

Набір оперативної пам'яті

При складанні ігрового комп'ютера тип оперативної пам'яті, що використовується, так само важливий, як і процесор. Для бюджетного комп'ютера ми рекомендуємо вибрати два модулі оперативної пам'яті DDR5 об'ємом 8 ГБ. Використовуючи два модулі по 8 ГБ, ви отримаєте 16 ГБ оперативної пам'яті у двоканальному режимі, що особливо важливо для процесорів з інтегрованими відеокартами.

Ми рекомендуємо вибирати оперативну пам'ять високої якості, наприклад Crucial або Kingstone, оскільки ці бренди забезпечують кращу продуктивність і надійність, ніж звичайна оперативна пам'ять. Якщо ви хочете заощадити, ви можете вибрати універсальний бренд, але не рекомендується для ігрового ПК.

Відеокарта

GeForce RTX 3050 – це, ймовірно, найпопулярніша бюджетна ігрова відеокарта NVIDIA в даний час. Це карта середнього рівня, яка пропонує відмінну продуктивність за власну ціну. Вона оснащена 1024 ядрами CUDA та 8 ГБ відеопам'яті GDDR6, чого достатньо для більшості ігор у роздільній здатності 1080p.

RTX 3050 також підтримує технологію NVIDIA DLSS smart upscaling, завдяки якій можна перейти на монітор 2,5K практично без втрати якості зображення і частоти кадрів. Це чудово підходить для тих, хто хоче скористатися перевагами нових моніторів, але не хоче витрачати цілий стан на відеокарту високого класу.

Сховище

Коли справа доходить до зберігання даних, ми рекомендуємо вибрати терабайтний накопичувач M.2 PCIe 3.0. Цей тип накопичувача набагато швидше за традиційний жорсткий диск і пропонує достатньо місця для зберігання даних в іграх та інших додатках. Ви також можете вибрати більш ємний накопичувач, якщо потрібно більше місця, але для бюджетного ігрового ПК терабайта буде більш ніж достатньо.

Заключні думки

Якщо ви хочете зібрати бюджетний ігровий комп'ютер для новітніх ігор, Intel Core i3-12100F, 16 ГБ оперативної пам'яті DDR5, відеокарти RTX 3050 та терабайтного твердотільного накопичувача M.2 PCIe 3.0 буде достатньо для виконання роботи. Звичайно, ви завжди можете модернізувати свої компоненти надалі, якщо захочете більшої продуктивності, але цього має бути достатньо початку роботи.

Якщо ви маєте намір придбати комп'ютер, зробіть це в інтернет-магазині комп'ютерного обладнання Qbox, який пропонує відмінні ціни на всі компоненти, необхідні для складання ігрового ПК. За допомогою вищезгаданих компонентів ви зможете зібрати потужний ігровий комп'ютер, який закриватиме всі ваші потреби.